poradnik dla nowo upieczonych przedsiębiorców

poradnik dla nowo upieczonych przedsiębiorców

Postprzez Jarro » Pn paź 09, 2017 6:17 pm

Nie możecie znaleźć pracy?
Znudziło wam się ciągle siedzenie na garneczku u mamusi?
Może czas pomyśleć o własnym biznesie. Niedawno spotkałem na ulicy moją nauczycielkę z podstawówki sprzedającą kwiaty. Pierwszy pomysł był taki że pewnie dorabia ona sobie do emerytury pracując u kogoś. Jednak gdy zobaczyłem jej nowy samochód i to że to ona zatrudnia bukieciarki dało mi to do myślenia. A może zamiast ciągle narzekać samemu powinniśmy wziąć się do roboty. Przecież chyba to nie jest takie trudne. Znalazłem w internecie poradnik dla nowo upieczonych przedsiębiorców - blog "zasady ogólne - http://www.zasadyogolne.info/ . Gdy nikt w rodzinie nie prowadził wcześniej własnej działalności gospodarczej to zazwyczaj nas pomysł może spotkać się z pukaniem się w głowę.
"Ty wiesz jakie są opłaty" ? -mówi wujek który dopiero co narzekał na swojego pracodawcę.
Z blogu wynika, że najbardziej opłaca się wykonywać jakieś usługi. Oczywiście do tego dobrze mieć jakiś fach lub po prostu smykałkę do czegoś.
Wyszło na to że lubię jeździć i mam samochód dostawczy który kupiłem rok temu jako kamper na jakieś wakacje.
Może też pomyśleć o jakimś handlu lub zaopatrzeniu.
Nauczycielka narzekała że po kwiaty i dodatki musi jeździć daleko na giełdę....
Jarro

Powrót do Moje miasto